Шановні батьки!

На виконання рекомендацій МОЗ України та відповідно до листа департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 29.10.2020, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, з 02.11.2020 по 13.11.2020 для учнів 10-11 класів запроваджується дистанційне навчання.

Навчальні заняття з учнями вчителі будуть проводити за допомогою платформи Google Classroom, через різноманітні сервіси онлайн-спілкування (Viber, Zoom, Skype та ін.) та за допомогою телефонного зв'язку (у кого з учнів відсутні технічні засоби).

Уроки ведуться відповідно до розкладу занять.
Сподіваємося на плідну співпрацю. Дякуємо за порозуміння. Головне – це здоров'я. Бережіть себе та своїх рідних.

Лист МОНУ "Щодо організації дистанійного навчання"

Наказ МОНУ "Деякі питання організації дистанційного навчання"

Положення про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання під час дії карантинних обмежень

Наказ ЗНВК № 82 "Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання"

Наказ ЗНВК № 82 "Про впровадження змішаної форми навчання з 16.11.2020 р."